reklam
reklam

Ataşehir’de geri geri kayan un yüklü kamyon iş yerine girdi

Kaza, dün saat 13.30 sıralarında Aşık Veysel Mahallesi Buğday Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, Doğan Arda’nın kullandığı 34 FSV 430 plakalı …

reklam
29 Ekim 2022 31 views 0
reklam

Kaza, dün saat 13.30 sıralarında Aşık Veysel Mahallesi Buğday Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, Doğan Arda’nın kullandığı 34 FSV 430 plakalı un yüklü kamyon, yokuşu çıktığı sırada geri geri kaymaya başladı.

Şoförünün kontrolünden çıkan kamyon, yaklaşık 10 metre geri kaydıktan sonra bir binanın girişindeki mobilya atölyesine girerek durabildi. Mahalle sakinleri büyük bir gürültüyle dışarı çıktı.

Olay sonrası polis ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Sokakta kimsenin olmaması olası bir faciayı önledi. Ölen ya da yaralanan olmadığı kazada, iş yerinde hasar oluştu.

‘ARACIMA BİNİYORDUM, KAMYONU GÖRÜNCE KİTLENİP KALDIM’

Sokakta park halindeki aracına bineceği sırada geri geri kayan kamyonu gören Mesut Emre “Kamyon rampada kaldı. Aracıma binecektim, geri geri kaymaya başladığını gördüm. Bir anda binamıza girdi. Araca yürüyordum, kitlendim kaldım iş yerine girdi” diye konuştu.

‘BÜYÜK GÜRÜLTÜ İLE DÜKKANA GİRDİ’

Dışarıdan büyük bir gürültü duyduğunu söyleyen mobil atölye çalışanı Recep Erdem, “Dur dur sesi sonrasında kamyon içeri girdi. Korktuk tabii dışarıdan gürültü ile içeri girdi. Freni boşalmış herhalde geri geri kaymış” dedi.

‘TIR ÇIKIŞI YASAKTIR’ TABELASI’

Kaza yapan kamyon şoförü Doğan Arda, “Frenler tutmadı, talihsiz bir kaza yaşandı. Geri geri kaçtı araç. Allah’tan herhangi bir yaralanma olmadı” şeklinde konuştu.

Öte yandan kazanın yaşandığı sokakta ‘TIR Çıkışı Yasaktır “ tabelası görüldü.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam