reklam
reklam

Togg için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg’un fabrikası bugün Bursa’nın Gemlik ilçesinde banttan indi. Cumuhurbaşkanı tarihi günde açıklamalarda …

reklam
30 Ekim 2022 32 views 0
reklam

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg’un fabrikası bugün Bursa’nın Gemlik ilçesinde banttan indi. Cumuhurbaşkanı tarihi günde açıklamalarda bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle: Bu anlamlı günde tek yürek olduğumuz tarihi bir açılışta buluşmamız nasip eden rabbime hamd semalar ediyorum. Millet olmak demek ortak bir geleceğe birlikte yönelmek demektir. Togg ortak bir hayali kurmayı bize yaşatan projenin adıdır. 60 yıllık hayalin gerçeğe dönüşüne şahitlik ediyoruz. Bir tarafta kırmızı bir tarafta ise beyaz. 

 Dün Ankara’da cumhuriyetin yeni asrına damga vuran Türkiye’nin Yüzyılı müjdesini milletimizle paylaştık. İşte Türkiye Yüzyılı’nın ilk fotoğrafı burada. Kimileri Togg’u akıllı cihaz olarak tarif ediyor. Ülkemizin dört bir yanından ve dünyanın çeşitli yerlerinden Togg’un başarısı için dua eden herkese teşekkür ediyorum. 85 milyonun ortak gururudur. Binlerce yıllık kadim bir geleneğin mirasçısı olarak bize yakışan budur. Biz dünyayı değiştiren öncülerin torunlarıyız. Bunun için bize küçük düşünmek asla yakışmaz. Bizim vizyonumuz geniş, inancımız tamdır.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam