reklam
reklam

Beşiktaş’ta yokuş çıkarken kayan otomobil bina duvarına çarptı

Kaza, Abbasağa Mahallesi Tabakçı Hüseyin Sokak’ta dün saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 34 HV 8491 plakalı otomobil …

reklam
03 Kasım 2022 26 views 0
reklam

Kaza, Abbasağa Mahallesi Tabakçı Hüseyin Sokak’ta dün saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 34 HV 8491 plakalı otomobil ile yokuş yukarı çıkan Özlem Kurtoğlu, yolun bitiminde sola döneceği sırada önüne bir başka otomobil çıkınca frene bastı.

Kurtoğlu, yolun açılmasının ardından gaza bastığı sırada otomobili kontrolden çıkarak kaymaya başladı. Yokuş aşağı, geri geri giden otomobil bir binanın giriş katındaki daire duvarına çarparak durabildi.

Sürücü Kurtoğlu, kazayı yara almadan atlatırken, otomobilin çarptığı duvarın bir kısmı ile pencere demiri dairenin salonuna doğru yıkıldı. Kaza sırasında dairede kimsenin olmaması olası bir facia yaşanmasını önledi.

Kazanın ardından olay yerine sevk edilen polis çevrede güvenlik önlemi aldı. Otomobil çekici ve vatandaşların yardımıyla bulunduğu yerden çıkarıldı. Sürücü Özlem Kurtoğlu ise ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam