reklam
reklam

Çağla Şıkel araca sığmadı!

UMUT ÜNVER / MİLLİYETÇağla Şıkel ve Emre Altuğ 2008 yılında nikah masasına oturmuştu. Ancak ikili, 2015’te boşanmıştı. Altuğ ve Şıkel’in, Uzay ve …

reklam
05 Kasım 2022 32 views 0
reklam

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ 2008 yılında nikah masasına oturmuştu. Ancak ikili, 2015’te boşanmıştı. Altuğ ve Şıkel’in, Uzay ve Kuzey adında iki oğlu bulunuyor. Boşansalar bile çocukları için sık sık bir araya gelen ikili, örnek anne-baba olarak gösterilmeye devam ediyor. Podyumların aranan isimlerinden Şıkel, son olarak “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına konuk olmuştu.

“ALDATILMAK KENDİNİ ÇİRKİN VE YETERSİZ HİSSETMENE SEBEP OLMAMALI”

“Aldatıldığın yerde durur musun?” sorusuna cevap veren Çağla Şıkel, şu ifadeleri kullanmıştı:

Aldatıldığımı görsem ben burada dakika durmam giderim değil, o kişiyi orada bırakmayı tercih ederim. Ben aldatılmışım gibi hissedersem aldatılırım. Bu bakış açısına sahip olmam kolay olmadı. Bu senin kendini eksik hissetmen, kötü hissetmen, çirkin veya yetersiz hissetmen için bir sebep olacak kadar değerli olmamalı. Öyle bir bırakırım ki inanamazsın.

“O KASLARI BEN YAPTIM”

Programın en eğlenceli anlarından biri ise Aslı Şafak’ın, Çağla Şıkel’e karın kaslarını sorması olmuştu. Ünlü manken, “Karın kaslarını sporla mı yaptın?” sorusuna, “O kasları ben yaptım ama bunun üzerine uğraşmıyorum. Sadece dengeli besleniyorum. Yoksa herkesin kası var, benim sadece kaslarımın önünde bir şey yok. Bu yüzden daha görünür oluyor. Ameliyatla karın kası mı olur yahu?” cevabını vermişti.

ESKİ EŞİYLE İLETİŞİMİNİ ANLATTI

Öte yandan Emre Altuğ, haziran ayında Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu üstlendiği YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk olmuştu. Çağla Şıkel ile ilişkisiyle ilgili Armağan Çağlayan’ın “Ben şunu merak ederim. Nasıl oluyor da oluyor? Çünkü bana göre sevgiliyken arkadaş olunmaz, arkadaşken sevgili olunmaz. Ben öyle düşünüyorum” demesi üzerine Altuğ, şu ifadeleri kullanmıştı:

“BİZ ARKADAŞ DEĞİLİZ”

Biz arkadaş değiliz. Aynı çocukların annesi babayız, öyle bakmak lazım. Bizim bir arkadaşlığımız yok şey anlamında yani devamlı birbirimizle görüştüğümüz arkadaşlığımız yok doğal olarak yani. Ama egomuzu bir kenara bıraktık. Kolay bir şey de değiş onu söyleyeyim. Düşünsenize daha yeni ayrılmışsınız, boşanmışsınız illa ki ego savaşları, sürtüşmeler olacak.

“ÇOK GEÇ KALDIM”

Çağla Şıkel, önceki gün Etiler’deki bir mekan çıkışı görüntülendi. Acelesi olduğunu söyleyen Şıkel, “Arkadaşlar çok geç kaldım, çocukları göz doktoruna götüreceğim” diye konuştu. Kuzey ve Uzay’ın sağlıklarının iyi olduğunu belirten Çağla Şıkel, “Rutin kontrol” diye açıklama yapmadan geçmedi.

ÇAĞLA’NIN ZOR ANLARI

Çağl Şıkel, kendisini almaya gelen spor aracın arka bölümüne oturunca 1.80 cm. boyuyla araca sığmakta zorlandı. Bu anlar objektiflere yansıdı.?

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam