reklam
reklam

Sharon Stone’un vücudunu yanlış teşhis sonucu bir kez daha tümör sardı!

milliyet.com.tr Temel içgüdü filmiyle şöhrete kavuşan Sharon Stone, 2001 yılında ilk kez tümörle savaşmıştı. Tümör, o yıllarda dünyaca ünlü …

reklam
05 Kasım 2022 23 views 0
reklam

milliyet.com.tr

Temel içgüdü filmiyle şöhrete kavuşan Sharon Stone, 2001 yılında ilk kez tümörle savaşmıştı. Tümör, o yıllarda dünyaca ünlü yıldızın meme dokusunu sarmıştı. Daha sonrasında tam iyileştiğini düşündüğünde beyin kanaması geçirmiş ve ardından felç olmuştu.

Sharon Stone Stone, yıllar sonra bir bağışıklık sistemi hastalığı yüzünden çocuk sahibi olamadığını, tam dokuz kez düşük yaptığını açıklamıştı. Ünlü oyuncu, “Bu küçük bir şey değil. Fiziksel ve duygusal olarak yalnız göğüs germemiz gereken bir şeymiş gibi hissettiriliyoruz ve bunda da bir başarısızlık hissi oluyor” demişti. 

ÜÇ OĞLUYLA BİRLİKTE YAŞIYOR

Başarılı oyuncu, ikinci oğlu Laird Vonne’u 2005’te de üçüncü oğlu Quinn Kelly Stone’u 2006’da evlat edindi. Stone, artık, üç oğluyla birlikte Batı Hollywood, California’da bir zamanlar aktör Montgomery Clift’e ait olan bir evde yaşıyor. Stone’nun ilk oğlu Roan Joseph Bronstein, Phil Bronstein’dan.

YANLIŞ TEŞHİS KURBANI

Son olarak Instagram hesabından 3 milyondan fazla takipçisine seslenen Stone, yakın zamanda aldığı bir yanlış teşhisin kurbanı olduğunu itiraf etti. Stone’un vücudunu bir kez daha tümör sarmıştı. Oyuncu, “Büyük bir fibroid tümörünü çıkarmak için ameliyat olacağım” dedi. Kâbus 21 yıl sonra onu bir kez daha yakaladı.

Daha önce yanlış teşhis aldığı için yaşadığı sancılı süreci paylaşan Sharon Stone, bu teşhis ve sonucunda uygulanan yanlış operasyondan sonra korkunç ağrılar çekmeye devam edince ikinci bir doktordan görüş aldığında gerçekte vücudunda büyüyen bir tümör olduğunu öğrendi.

“KORKMAYIN, İKİNCİ BİR DOKTORA GİDİN”

Yapılan yanlış işlemler yüzünden epidural anesteziyi iki kez almak zorunda kalan oyuncu, kadınlara seslenerek onlara korkmamalarını ve mutlaka en az iki doktordan görüş almalarını söyledi:

Rahimdeki miyomlar sayısız kadında bulunsa ve çoğu zaman önemsiz olsa da bazı durumlarda tümöre dönüşebiliyor ve hayatı tehdit eder hale geliyor. Stone’un başına gelen de benzer bir durumdu.

Hayranlarına, operasyon ve tedavi sürecinin 4 ila 6 hafta arasında süreceğini ve her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Stone, onu tanıdığımız uzun yıllar boyunca koruduğu cesaretini ve dik duruşunu bir kez daha, bu kez başka bir ölümcül hastalığı yenerken kullanacak ve belli ki hayatına kaldığı yerden, daha güçlü bir şekilde devam edecek.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam