reklam
reklam

Bakan Soylu ‘Kahraman polislerimize tebrikler’ notuyla paylaştı! Hepsi ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü’ne bağlı Mali Büro Amirliği ekipleri, merkez Sarıçam ilçesi …

reklam
10 Kasım 2022 13 views 0
reklam

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü’ne bağlı Mali Büro Amirliği ekipleri, merkez Sarıçam ilçesi Acıdere Mahallesi’nde yer alan sanayi bölgesindeki bir depoda kaçak sigara üretimi yapıldığı bilgisine ulaştı. Savcılık talimatıyla depoya baskın yapan KOM ekipleri, tamamı gümrük kaçağı 132 milyon 250 ben adet makaron, 4 milyon 725 bin adet doldurulmuş sigara, 31 bin 600 kilogram kıyılmış tütün ve sigara üretim ünitesi ele geçirirken, bir kişiyi de gözaltına aldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, operasyonu ve ele geçirilen malzemeleri sosyal medya hesabından “Kahraman polislerimize tebrikler” notuyla duyurdu.

Adana 154 bin litre ‘kaçak akaryakıt’ ele geçirildi

Adana’da, polis ekiplerince bir depoya yapılan baskında 154 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu operasyonu, sosyal medya hesabından ‘Kahraman polislerimize tebrikler’ notuyla operasyonu duyurdu.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü’ne bağlı Mali Büro Amirliği ekipleri, merkez Sarıçam ilçesi Acıdere Mahallesi’nde yer alan sanayi bölgesindeki bir depoda kaçak akaryakıt satışı yapıldığı bilgisine ulaştı. Savcılık talimatıyla depoya baskın yapan KOM ekipleri tanklarda 154 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirirken, bir kişi gözaltına alındı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, operasyonu ve ele geçirilen akaryakıtı sosyal medya hesabından ‘Kahraman polislerimize tebrikler’ notuyla duyurdu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam