reklam
reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ndan önemli açıklamalar

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları: Köy Yaşam Merkezlerimizi eğitimde gelenekle geleceği buluşturan stratejik bir yatırım olarak …

reklam
10 Kasım 2022 9 views 0
reklam

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları: Köy Yaşam Merkezlerimizi eğitimde gelenekle geleceği buluşturan stratejik bir yatırım olarak görüyorum. Evlatlarımızı yarının geleceğine hazırlıyoruz. Köylerimize yeni bir dinamizm katacağına inanıyorum. Milli Eğitim, İçişleri ve Tarım Bakanlığımızı tebrik ediyorum. Sıradan bir memurluktan öte vatan görevi yürüten öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Köy Yaşam Merkezlerimizin hayırlı olmasını diliyorum.

ÜLKEMİZİN TAMAMININ ESERİ OLACAK

Meclis’te ve Kabine’deki arkadaşlarımızla Türkiye Yüzylı’nı adım adım inşa edeceğiz. Türkiye Yüzyılı hayalimizin mimarı 85 milyonun tamamıdır. Bu program ülkemizin tamamının eseri olacaktır.

TÜRKİYE YÜZYILINI BERABER HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Dün Avrupa’nın hasta adamı olarak görülen bir milleti nasıl yeniden ayağa kaldırdıysak, önümüze çıkan engelleri nasıl birlik içinde aştıysak, Türkiye’yi nasıl dünyanın parlayan yıldızı haline getirdiysek Türkiye Yüzyılı’nı da bugün beraber hayata geçireceğiz.

ÖZGÜVEN FUKARALARINA PRİM VERMECEĞİZ

Gazete köşelerinden umutsuzluk aşılayan, özgüven fukaralarına prim vermeyeceğiz. Kendisine biçilen sayısız kefeni parçalamış bir nesli evladı olarak kararlılıkla yürüyeceğiz. 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam