reklam
reklam

Kahramanmaraş’ta kaldırım çöktü! Otomobil çukurun içinde kaldı

Olay, Battalgazi Mahallesi’nde yaşandı. Adnan Menderes Bulvarı’ndaki bir oto lastik tamircisinin önündeki kaldırım, büyük bir gürültü ile peş …

reklam
13 Kasım 2022 9 views 0
reklam

Olay, Battalgazi Mahallesi’nde yaşandı. Adnan Menderes Bulvarı’ndaki bir oto lastik tamircisinin önündeki kaldırım, büyük bir gürültü ile peş peşe çöktü. Olay sonrasında yaklaşık 6 metre uzunluğunda ve yer yer 1 metreye yakın genişlikte çukur oluştu. Bu esnada lastik tamiri yapılan araç da çöken bölümün ortasında kaldı.

İlk çökme anında araç sahibi ve işletmecisi dükkanın önüne çıktı. Aracı ve çevreyi kontrol eden vatandaşlar, olayı anlamaya çalışırken ikinci göçük yaşandı. Vatandaşlardan biri, hızla karşıya atlayarak çukura düşmekten son anda kurtuldu. Olayda büyük şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Çukurun içinde kalan otomobil ise vinç yardımıyla kurtarıldı.

Çökmenin yaşandığı bölgenin kısa süre önce doğal gaz hattı için kazıldığı öğrenildi. Kazı esnasında su hattının zarar gördüğü ve sızıntıyla birlikte çökmenin yaşandığı belirtildi.

İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde; çökme esnasında vatandaşların atlayarak kurtulma çabası görülüyor.

 

 

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam