reklam
reklam

Jennifer Aniston çocuk sahibi olmaya çalıştığı dönemi anlattı: Zorlu bir yoldu!

Sevilen program ‘Ellen DeGeneres Show’, 19 yıllık serüvenin ardından Mayıs ayında final yapmıştı. Herkes tarafından merak edilen final bölümünün …

reklam
14 Kasım 2022 4 views 0
reklam

Sevilen program ‘Ellen DeGeneres Show’, 19 yıllık serüvenin ardından Mayıs ayında final yapmıştı. Herkes tarafından merak edilen final bölümünün ilk konuğu, aynı zamanda programın ilk bölümünün konuğu olan ‘Freinds’ dizisinin yıldızı Jennifer Aniston olmuştu. Programa 19 sezon boyunca toplam 20 kez katılan Aniston, eğlence dolu finalde Brad Pitt ile boşanma süreciyle ilgili bombayı patlatmıştı.

BRAD PITT’E MESAJ GÖNDERDİ

Brad Pitt ile dört buçuk yıl evli kaldıktan sonra 2005 yılında boşanan Aniston, konuşma arasında gülerek; “Eh, boşandım ve terapiye gittim. Sonra ‘Ayrılık’ adında bir film yaptım” demişti.

“BRAD VE BEN ARKADAŞIZ”

Pitt’in Aniston’ı Angelina Jolie ile aldattığı iddia edildikten sonra evliliklerinin çirkin bir şekilde sona erdiği söylentileri uzun süre ortada dolaşmıştı. Ancak Pitt ve Aniston’a çok yakın kaynaklar ikilinin hâlâ arkadaş olduğunu, dostane ve samimi bir ilişki içerisinde bulunduklarını iddia etmişti. ‘Howard Stern Show’a katılan Aniston da “Brad ve ben arkadaşız” diye konuşmuştu.

Eski eşler, 2020 SAG Ödülleri’nde sahne arkasında tekrar bir araya gelmiş ve aynı yıl ‘Fast Times at Ridgemont Lisesi’ için birlikte bir organizasyon düzenlemişti.

“MİNNETTARIM”

Tüm bunların ardından Jennifer Aniston, geçtiğimiz gün ilk kez bir dönem hamile kalmaya çalıştığını açıkladı. ‘Friends’ yıldızı, Allure dergisine konuşarak; bu süreçte yaşadığı zor günleri anlattı. “Eğer bunları yaşamamış olsaydım, asla olmam gereken kişi olamazdım. Bu yüzden tüm bu şeyler için minnettarım” ifadelerini kullanan Aniston, şöyle konuştu:

Hamile kalmaya çalışıyordum. Benim için zorlu bir yoldu. Tüp bebek tedavisinden geçiyordum, Çin çayları içiyordum. Yapılabilecek ne varsa yaptım. Gençliğimde birinin bana, ‘Yumurtalarını dondur. Kendine bir iyilik yap’ demesi için her şeyimi verirdim. O zamanlar bunu düşünmüyorsun. Ve artık çocuk sahibi olma şansım kalmadı.

“TAMAMEN YALAN”

1994’ten 2004’e kadar hit sitcom dizisi ‘Friends’te rol olan Jennifer, kariyerine çok odaklandığını ve gelecekteki benliğinin bir gün evlenip çocuk sahibi olmak isteyebileceği gerçeğini düşünemeyecek kadar meşgul olduğunu itiraf etti. Brad Pitt ile evliliği süresince hamile kalmadığı için sürekli medya baskısına maruz kalan Aniston, şu açıklamayı yaptı:

O zamanlar sadece kariyerime önem verdim. Kocamın beni terk etmesinin ona bir çocuk vermemem olduğu dedikoduları ise tamamen yalandı. Artık saklayacak hiçbir şeyim yok.

Çocuk sahibi olamayacağı gerçeğiyle barıştığını söyleyen Aniston, kendisi hakkında kötü düşünmeyi bıraktığını ve bugün olduğu kişinin kendisini iyi hissettirdiğini de ekledi.

İKİ KEZ EVLENDİ

İkinci evliliğini 2015 yılında ABD’li aktör Justin Theroux ile yapan Jennifer Aniston, iki yıl sonra eşinden boşanmıştı. Evli oldukları dönemde Aniston’un hamile olduğu yönündeki haberler basına yansımış, ancak ikili bunları yalanlamıştı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam