reklam
reklam

Tartıştığı bina yöneticisinin odasına el yapımı patlayıcı attı

Olay, sabah karşı Güneykent Mahallesi’nde meydana geldi. 80 daireli rezidansta yaşayan Uğur Y.’nin dairesinde gece elektrik kesildi. Bunun …

reklam
15 Kasım 2022 9 views 0
reklam

Olay, sabah karşı Güneykent Mahallesi’nde meydana geldi. 80 daireli rezidansta yaşayan Uğur Y.’nin dairesinde gece elektrik kesildi. Bunun üzerine kartına elektrik yüklemesi yapmak isteyen Uğur Y. ile ismi öğrenilemeyen bina yöneticisi arasında tartışma yaşandı.

Tartışmanın ardından Uğur Y., saat 04.00 sıralarında, yönetim ofisinin girişine, kendi hazırladığı 2 el yapımı patlayıcıyı attı. Patlama sesini duyanların ihbarıyla bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kimsenin yaralanmadığı olayda yönetim ofisinde ve bina girişinde hasar oluşurken, polis de rezidans yöneticisinin verdiği bilgi doğrultusunda Uğur Y.’yi gözaltına aldı.

Uğur Y.’nin dairesinde yapılan aramada da el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan materyaller ele geçirildi. Gözaltına alınan ve çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenilen Uğur Y.’nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam