reklam
reklam

‘Prestij Meselesi’ setinden ilk kareler

Prestij Meselesi filminde Hilmi Topaloğlu’na hayat veren Engin Hepileri ve Şinasi karakterini canlandıran Eser Yenenler, ilk kez böyle büyük …

reklam
16 Kasım 2022 10 views 0
reklam

Prestij Meselesi filminde Hilmi Topaloğlu’na hayat veren Engin Hepileri ve Şinasi karakterini canlandıran Eser Yenenler, ilk kez böyle büyük bütçeli bir yapımda kamera karşısına geçen genç oyuncular Onur Gözeten (Özcan Deniz), Ali Erkin (Haluk Levent) ve Mahmut Kırmızıgül’e (Mahsun Kırmızıgül) sette adeta ağabeylik yapıyorlar.

Ünlü şarkıcıları canlandıran genç oyuncular, kendi sahneleri öncesinde Hepileri ve Yenenler ile fikir alışverişinde bulunuyor ve zaman zaman da sahnelerine birlikte çalışarak hazırlanıyorlar.

Set başlamadan sanatçıların yüzlerce konserini izleyen üçlü, filmin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül’den de büyük destek görüyorlar. Kırmızıgül, hem set aralarında hem de sahne çekimleri sırasında oyuncularla ilgileniyor.

“ÇOK BENZİYORMUŞUM”

Engin Hepileri, “Çok heyecanlıyım. Gerçek bir hayat hikayesi. Müthiş anılar ve gerçek hikayeler var. Çok benziyormuşum Hilmi Abi’ye, yeni farkettim. Çok mutluyum bu projede yer aldığım için” diyerek heyecanını dile getirmişti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam