reklam
reklam

Büşra Pekin, Seda Sayan’ın filtresinden nasibini aldı!

Sunuculuğunu yaptığı sabah programında vokalisti olan Çağlar Ökten ile geçtiğimiz nisan ayında sürpriz nikâhı, geçirdiği estetik operasyonlar ve …

reklam
17 Kasım 2022 8 views 0
reklam

Sunuculuğunu yaptığı sabah programında vokalisti olan Çağlar Ökten ile geçtiğimiz nisan ayında sürpriz nikâhı, geçirdiği estetik operasyonlar ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Seda Sayan, dün akşam katıldığı bir düğünde oyuncu Büşra Pekin ile buluştu.

“SEDA SAYAN FİLTRESİ NASİP OLDU”

Sayan, birçok ünlü isme yaptığı gibi Pekin’e de filtre uyguladı. Ünlü oyuncu, Instagram’da yayınladığı fotoğrafa, “Seda ablamın filtresi nasip oldu şükür. Seni seviyorum” mesajını yazdı. Sayan, Pekin’in eğlenceli gönderisini kendi sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

“MUSTİ’YE HAFİF BOTOKS YAPTIM”

Seda Sayan, daha önce şarkıcı Mustafa Sandal ve yakın dostu Safiye Soyman’a uyguladığı filtrelerle de çok konuşulmuştu. Mustafa Sandal’ı etiketleyerek paylaşım yapan sanatçı, “Musti’ye hafif botox yaptım” ifadelerini kullanmıştı. Binlerce kullanıcı, fotoğraf karşısında Sandal’ın yeniden gençleştiği yorumunu yapmıştı.

“YUMURTALARIMI NFT OLARAK SATABİLİRİM”

1995 yılında boşandığı eski futbolcu Sinan Engin ile evliliğinden 32 yaşında bir oğlu olan Seda Sayan, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanmış ve şu açıklamayı yapmıştı:

20 sene önce yumurtalarımı dondurttum. Gençken dondurulduğunda hiçbir şey olmuyor. Yaş ne olursa olsun sağlıklı yumurtalık anneye enjekte edildiğinde gebelik mümkün oluyor. Çağlar’la çocuk konularını hiç konuşmadık. Eşimin çocuğu olmasaydı o yumurtaları kullanırdım. Ben artık torunumu sevmek istiyorum. Yumurtalarımın NFT’sini satışa çıkartabilirim.

Yumurtalar fiziki olarak satılmayacak. Yani bu yumurtaları kullanarak kimse çocuk sahibi olamayacak. Yine de kimlerin NFT’ye talip olacağı şimdiden merak konusu.

“ÇOCUK İŞİ BİTMİŞTİR”

Geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte Etiler’de bir mekanın açılışına katılan Seda Sayan, “Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Benim bir yavrum, Çağlar’ın da bir yavrusu var. Böyle bir düşüncemiz yok” yanıtını vermişti.

Ünlü şarkıcı, daha sonra yaptığı açıklamada ise “Yumurtalarımı dondurtmuştum. Eğer Çağlar’ın çocuğu olmasaydı doğururdum ama 12 yaşında bir oğlu var, çocuk işi bitmiştir” ifadelerini kullanmıştı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam