reklam
reklam

Son dakika… MHP lideri Bahçeli’den önemli açıklamalar

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle; Gayesiz gayret boşa adımdır. Gayenin de gayretin de ağırlık güç merkezi sabırdır. Selametin …

reklam
20 Kasım 2022 5 views 0
reklam

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle; Gayesiz gayret boşa adımdır. Gayenin de gayretin de ağırlık güç merkezi sabırdır. Selametin sıcaklığı eninde sonunda belirecektir. Kısık da olsa sabrın ateşi lazımdır. Yurdumuzun her köşesinde yüksek hedeflerimizi anlatıyoruz. Çok çalışıyoruz. Köyüm Benim Sohbe Toplantılarımıza kararlılıkla devam ediyoruz. Gönülleri birleştirdik, güzellikleri buluşturduk. İç kuşkusuz buna da devam edeceğiz. Milletimizin efendisi olan köylülerimizin ayağına gidip sözleşiyoruz, anlaşıyoruz. 

Köyüm Benim Sohbet Toplantılarımıza ara vermek zorundayız. Bütçe görüşmelerine yoğunlaşacağız. Cumhur İttifakı oyalanmıyor. Bizim anlayışımızda çalışmak en hayırlı sermayedir.

2023’e doğru ‘Aday Belli, Karar Net’ temalı mitinglerimizi geçtiğimiz gün Elazığ’da gerçekleştirdik. Önümüzdeki pazar günü aynı tabloya Samsun mitingine de şahit olacağımızı düşünüyorum.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam