reklam
reklam

‘Yeni anayasa bizim değişmez hedefimiz’

AYŞEGÜL KAHVECİOĞLU Ankara – Bozdağ özetle şu ifadeleri kullandı: “Türkiye Yüzyılı vizyonunun en önemli başlığı, yeni bir anayasanın hayata …

reklam
21 Kasım 2022 5 views 0
reklam

AYŞEGÜL KAHVECİOĞLU Ankara – Bozdağ özetle şu ifadeleri kullandı: “Türkiye Yüzyılı vizyonunun en önemli başlığı, yeni bir anayasanın hayata geçirilmesidir. Herkesin ve her kesimin kendini hür hissettiği ve katkı verdiği demokratik bir ortamda yeni anayasa yapmak, bizim değişmez ve değiştirilemez gündemimiz; vazgeçilmez hedefimizdir. Önümüzdeki dönemde, sistemimize ‘Onarıcı ve Telafi Edici Adalet Uygulamaları’nı kazandıracağız.”

Bozdağ, görüşmeler sırasında 2011 yılında Genel Kurul’da kullandığı “Fetullah Gülen, bu ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir” ifadelerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi: “O sözler o dönemde söylenmiş sözler. O zaman terör örgütü olduğuna dair bir mahkeme kararı yok. Ama keşke söylememiş olsaydım. Ben FETÖ’yü yargıdan silen, FETÖ ile mücadeleyi en üst düzeyde yapan adamım. Bizim abdestimizden kimsenin şüphesi olmasın.”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam