reklam
reklam

Patlamada sembol olan bebek arabasının sahibi Almeda’dan haber var

Beyoğlu’ndaki bombalı saldırıda 6 kişi hayatını kaybetmiş, 81 kişi de yaralanmıştı. 3 yaşındaki Almeda Sinan, anne Dilay Sinan ve baba Taner …

reklam
22 Kasım 2022 7 views 0
reklam

Beyoğlu’ndaki bombalı saldırıda 6 kişi hayatını kaybetmiş, 81 kişi de yaralanmıştı. 3 yaşındaki Almeda Sinan, anne Dilay Sinan ve baba Taner Sinan da patlama anında oradaydı. Patlamanın şiddetiyle bebek arabası fırlarken, baba Taner Sinan, bebeği kucağına alarak eşiyle birlikte olay yerinden uzaklaşmaya çalışmıştı.

Anne, baba ve 3 yaşındaki çocuk hafif şekilde yaralanırken, bebek arabası da paramparça olmuştu. Yaralı bebek ve anne Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmış, baba da bir kulağındaki duyma yetisini kaybetmişti.

ANNE ALMEDA VE ANNESİ TABURCU OLDU

Ardından Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen Almeda ve annesi Dilay Sinan’ın tedavileri tamamlanarak hastaneden taburcu edildi. Eşi Taner Sinan tarafından tekerlekli sandalyeyle taşınan anne Dilay Sinan aracına bindi. Almeda Sinan, Dilay Sinan ve Taner Sinan daha sonra hastaneden ayrıldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam