reklam
reklam

‘Üç Kız Kardeş’ izleyiciye duygusal anlar yaşattı

İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’in son bölümünde Mine’nin Korman konağına dönmesinin ardından Türkan’a hazırladığı …

reklam
22 Kasım 2022 8 views 0
reklam

İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’in son bölümünde Mine’nin Korman konağına dönmesinin ardından Türkan’a hazırladığı çirkin tuzağın sonunda Türkan yere yığıldı. Çaresiz anlarında önce eşi Somer’i ardından babasını ve son olarak annesini telefonla arayan Türkan’ın telefonları cevapsız kaldı. Acılar içinde yerde kaderini yaşayan Türkan’ın durumu izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

YENİ BÖLÜM TANITIMI MERAK UYANDIRDI 

Dizinin ardından yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ise büyük merak uyandırdı. Bebeğini kaybeden Türkan zor anlar yaşıyor. Somer’in elinden ağlamaktan başka bir şey gelmiyor. Diğer taraftan tüm oklar Mine’ye dönüyor. Yaşananlarda Mine’nin parmağı olduğunu öğrenen Rüçhan’ın tepkisi ağır oluyor. Rüçhan ve Türkan, Mine’yi katil ilan ediyor! Dizinin yeni bölümde neler olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

OYUNCU KADROSU 

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de..

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam