reklam
reklam

Kafasında şarapnel parçasıyla yaşıyor

ÇİĞDEM YILMAZ İstanbul – Ağır bir ameliyat geçiren ve doktorların ‘mucize bir yaşam’ dediği Ülker Kılıç, dört gün sonra yoğun bakımdan çıktı …

reklam
24 Kasım 2022 9 views 0
reklam

ÇİĞDEM YILMAZ İstanbul – Ağır bir ameliyat geçiren ve doktorların ‘mucize bir yaşam’ dediği Ülker Kılıç, dört gün sonra yoğun bakımdan çıktı. Tedavisi Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde devam eden Kılıç’ın eşi Doğan Kılıç, şunları aktardı: “O gün patlamadan yaralanmadan kurtulmam bir mucizeydi ve bugün de eşimin hayatta olmasına da doktorlar ‘mucize bir yaşam’ diyor. Eşime patlamadan sonra ilk müdahaleyi ben yapmaya çalıştım. Olay yerinde hemen eşimi yan çevirdim ve eşim kustu. Hastaneye geldiğimizde de doktorların ilk dediği şey kusmasaydı şu an hayatta olmayabilirdi. Eşimin ambulansa götürüldüğünde bilinci açıktı başının çok ağrıdığını söylüyordu. Hastaneye getirildiğinde de beyin kanaması geçirmiş ve şarapnel parçaları beynine zarar vermiş.

Doktorlar şarapnel parçalarının birinin beynine çok yakın yerde olduğunu ve riskli olduğu için alamadıklarını söylediler. Eşim güçlü bir kadının bunu da aşacağına inanıyorum.”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam
reklam